ZABIEGI REIKI


Jesteś tutaj: Główna> Zabiegi> Zabiegi Reiki


Na tej podstronie zapoznasz się z istotnymi informacjami dotyczącymi zabiegów Reiki. Zabiegi terapii Reiki
Uwaga:
 • Jeśli jesteś w ostatniej fazie ciężkiej choroby, na przykład nowotworu i dopiero przychodzisz na zabieg, szanse na wyzdrowienie mogą być niewielkie. Nie wolno czekać w przypadku ciężkich chorób do ostatniej chwili w przypadku ciężkich chorób!

 • W przypadku chorób ciężkich ważna jest też regularność. Odbywasz zabiegi nieregularnie, opóźniasz wyzdrowienie.

 • Im cięższa lub bardziej długotrwała choroba, tym dłuższego traktowania potrzebuje

 • Nie oczekuj, że ciężką i długotrwałą chorobę wyleczysz za pomocą jednego zabiegu. Jest to niemożliwe. Osoby, które twierdzą inaczej to fantaści lub oszuści, którzy żerują na ludzkiej nadziei, niewiedzy i naiwności.

 • Jeśli jesteś ciężko chory lub cierpisz na chorobę terminalną, wymagam współpracy. W ramach współpracy doradzam Ci (za darmo) wykonywanie określonych ćwiczeń i stosowanie się do moich porad (których też udzielam bezpłatnie). Taka współpraca zwiększa szanse na wyzdrowienie i je przyśpiesza. Pamiętaj: wiele zależy od Ciebie! Twoje działania mogą opóźniać lub przyśpieszać zdrowienie. Wyjaśnię Ci za darmo, co robić, abyś szybciej był zdrowy.

 • Spis treści:
  Co to jest Reiki
  Na jakie choroby działa energia Reiki
  Rodzaje zabiegów Reiki
  -Zabieg Reiki osobisty
  -Zabieg Reiki na odległość
  Czas trwania i częstotliwość zabiegów Reiki
  Jak zapisać się na zabieg Reiki
  Miejsce i terminy zabiegów Reiki
  Cennik zabiegów Reiki
  Film
  Inne zabiegi

  Co to jest Reiki


  Reiki
  to rodzaj energii służącej do uzdrawiania, oczyszczania organizmu, przedłużania życia i młodego wyglądu.
  Terapia Reiki to rodzaj łagodnej, bezpiecznej i udowodnionej naukowo bioenergoterapii.
  Do góry

  Na jakie choroby działa energia Reiki

  Uzdrawianie Reiki działa w przypadku wielu chorób, a między innymi na: afty, alergie, anemię, anginę, artretyzm, astmę, bezsenność, biegunkę, bóle gardła, bóle głowy, ból zębów, choroby układu rozrodczego, choroby oczu, choroby serca i układu krążenia, choroby skóry różnego rodzaju, dolegliwości związane z menopauzą, gorączkę, impotencję, infekcje dróg moczowych, miażdżycę, migrenę, nadczynność tarczycy, nadwagę, nerwobóle, nowotwory (wspomaganie), nudności, oczyszczanie organizmu, osłabienie układu immunologicznego (odporności), przeziębienie, reumatyzm, wrzody, wzdęcia, problemy z ciśnieniem, stany zapalne różnego rodzaju (jajników, nerek, płuc, wątroby itd).

  Przeciwwskazania do zabiegów Reiki - brak. Tu jednak należy wiedzieć, że zabiegi na kobietach w ciąży i niemowlętach oraz na osobach z rorusznikiem serca wyglądają inaczej i nie należy w takich przypadkach korzystać z usług osób, które nie wiedzą, jak je wykonać.
  Do góry

  Rodzaje zabiegów Reiki

  Zabiegi Reiki można odbywać do odbycia osobiście i na odległość. Wyjaśnienia co do możliwości wykonywania zabiegów i inicjacji na odległość znajdziesz na podstronie Najczęściej zadawane pytania
  Oba rodzaje zabiegów mają takie samo działanie. Jest między nimi tylko jedna róznica: na odległość nie wykonuje się technik związanych z masażem oczyszczającym.
  Do góry

  Zabieg Reiki osobisty

  Zabiegi Reiki osobiste wykonuję w Bristolu, w Polsce, gdy tam jestem (raz na kilka miesięcy).
  Jak wygląda ten rodzaj terapii? Zazwyczaj klient leży na stole do masażu. Oczy ma zamknięte, relaksuje się. W tle płynie cicho muzyka relaksacyjna. Terapeuta wykonuje odpowiednie działania na biopolu (aurze), a potem poprzez nakładanie dłoni na konkretne miejsca wykonuje oczyszczanie i energetyzację. Może wykonać dodatkowo także specjalny oczyszczający masaż oraz harmonizację czakramów.
  Do góry

  Zabieg Reiki na odległość


  Zabieg Reiki na odległość jest korzystny dla osób, które potrzebują terapii Reiki, ale z jakiegoś powodu nie mogą dojechać na miejsce wykonywanej przeze mnie działalności.
  Wygląda tak samo, jak osobisty, z tą różnicą, że osoba uzdrawiania fizycznie znajduje się gdzie indziej. Powinna się zrelaksować i położyć wygodnie z zamkniętymi oczami (ułatwia to odprężenie).

  Do zabiegu na odległość potrzebuję aktualnego zdjęcia danej osoby (najlepiej całej sylwetki), jej imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości, w której aktualnie przebywa. Chodzi o to, by na pewno wysłać energię do tej osoby, a nie do kogoś podobnego fizycznie.
  Do góry

  Czas trwania i częstotliwość zabiegów Reiki


  Czas trwania zabiegów Reiki.
  Od 20 do 60 minut (zwykle około 40).

  Częstotliwość zabiegów Reiki.
  Według potrzeb. Zwykle choroby o ostrym przebiegu, jak na przykład grypa wymagają codziennych zabiegów, średnioostre co drugi lub trzeci dzień, przewlekłe 1-2 razy w tygodniu, ciężkie 3-4 razy w tygodniu.
  Do góry

  Jak zapisać się na zabieg Reiki

  Na zabiegi należy zapisać się minimum dzień wcześniej. Można zrobić to poprzez maila pisząc na kursy@astrosalus.pl. Pocztę sprawdzam prawie codziennie.
  Można również umówić się telefonicznie dzwoniąc od poniedziałku do piątku między 10, a 18 pod numer: 506 320 330 lub whatsup (preferowane) +44 784 9955 298 (polski) lub + 44 0784 9955 298 (brytyjski). Jeśli w danej chwili nie odbieram telefonu, znaczy to, że właśnie wykonuję zabieg lub przeprowadzam kurs. W takiej sytuacji proszę o telefon późniejszy, sms lub mail.
  W celu uniknięcia niechcianych reklam nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych.
  Do góry

  Miejsce i terminy zabiegów Reiki

  Miejsce zabiegów Reiki
  Zabiegi osobiste odbywają się w Bristolu.
  Istnieje możliwość wykonania zabiegu na odległość (dla energii nie ma barier czasoprzestrzennych; ponadto nowoczesne badania z zakresu fizyki kwantowej dowodzą, że jeden obiekt może oddziaływać na drugi niezależnie od dzielącej ich odległości - "teoria splątania kwantowego"). Jest to dobre rozwiązanie dla osób nie mogących pojawić się osobiście.

  Terminy zabiegów Reiki
  Na zabieg Reiki można umówić się 7 dni w tygodniu.
  Do góry

  Ceny zabiegów Reiki

  Zabieg osobisty pełny wraz z harmonizacją czakr i poradami kosztuje 60 zł.
  W Bristolu (Wielka Brytania) zabieg kosztuje 30 funtów.
  Osoby z nowotworami zawsze mogą liczyć u mnie na zabieg w cenie "co łaska".
  Telefon: 506320330 lub whatsup (preferowane) +44 784 9955 298 (polski), + 44 0784 9955 298 (brytyjski) uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).

  E-mail:

  Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
  foxyform Na wiadomości odpowiadam regularnie.

  (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).

  Niemowlęta - zabiegi osobiste czy na odległość - za darmo.

  Uwaga!
  Kursy Reiki dla osób z nowotworami w połowie ceny.
  Do góry

  Film


  Naukowcy o aurze, bioenergii i meridianach
  Bioterapię można także wykonywać na odległość. Zapraszamy do obejrzenia naukowego filmu o oddziaływaniu na odległość.


  Do góry

  Inne zabiegi

  Oprócz zabiegów Reiki oferuję również poniższe usługi:

  Zabiegi uzdrawiania pranicznego

  Świecowanie i konchowanie uszu


  Serdecznie zapraszam


  Marta Pyrchała-Zarzycka
  Dyplomowany bioenergoterapeuta, naturoterapeuta, mistrz nauczyciel Reiki, mistrz Kundalini Reiki, zaawansowany uzdrowiciel praniczny, psychoterapeuta praniczny, Cone Master Hopi, kosmetyczka. Medycyna naturalna w teorii i w praktyce

  506 320 330
  Do góry

  Oferuję Ci uczciwość, kompetencję i wszelką niezbędną pomoc.
  Wszystkie moje dyplomy są do wglądu na życzenie.

  Zapraszam też na Kursy Reiki  Autor:  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

  Obserwuj nasze konta: