KURSY REIKI PO ANGIELSKU

Kursy Reiki w Polsce prowadzę też po angielsku. Dowiedz się więcej czytając poniższy tekst.
Jesteś tutaj: Główna> Kursy osobiste > Kursy Reiki po angielskuCzłonek Twojej rodziny, znajomy lub inna bliska Ci osoba jest w Polsce, chce odbyć kurs Reiki, ale nie zna języka polskiego?
To już nie problem! Prowadzę kursy Reiki także w języku angielskim.

W chwili obecnej prowadzę w języku angielskim kursy Reiki pierwszego stopnia i szkolenia z terapii Reiki drugiego stopnia. Pierwszy stopień kosztuje 700 zł, a drugi 600 zł. Program kursów jest taki sam, jak program kursów w języku polskim

UWAGA: na kursy Reiki w języku angielskim należy umówić się wcześniej. Ze względu na to, że mieszkam i działam w Bristolu, takei kursy mogą odbywać się co około 3 miesiące. Warto czekać. Zapraszam.


Zapraszam do kontaktu i zapisywania się na kurs.

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).

E-mail:

Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform Na wiadomości odpowiadam regularnie.

(name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).Autor:KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

Obserwuj nasze konta: