PRAWA AUTORSKIE ASTRO SALUS

Tu poznasz fakty z zakresu praw autorskich co do własności intelektualnej i prawnej firmy Astro Salus Education Ltd i Marty Pyrchały-Zarzyckiej.

Logo firmy Astro Salus Teksty, dokumenty, skrypty i inne pliki tworzące serwisy:

astrosalus.pl
astrosalus.com
sukces-biznes.pl
edukacja-domowa.pl
kosmetyka-fitness.pl
magia-zycia.com.pl
zdrowie-lekarze.pl

są własnością firmy Astro Salus Education Ltd, spółki należącej do Marty Pyrchały-Zarzyckiej, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wszelkie znaki towarowe zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, za wyjątkiem sytuacji, gdy są oznaczone jako "copy free" lub "bez ograniczeń".

Zawartość ww. serwisów autorstwa Marty Pyrchały-Zarzyckiej podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z Martą Pyrchałą-Zarzycką.

Marta Pyrchała-Zarzycka zezwala na linkowanie swoich stron i rozpowszechnianie plików na tych stronach (za wyjątkiem treści lekcji kursów online i książek) pod warunkiem wskazania autora i źródła. Innego rodzaju rozpowszechnianie jest łamaniem prawa autorskiego. Łamanie praw autorskich jest przestępstwem ściganym z urzędu.Autor:KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

Obserwuj nasze konta: