METODA SILVY

Interesujesz się zdrowiem, medycyną naturalną i leczniczą mocą umysłu? A więc na pewno spodoba Ci się artykuł o metodzie Silvy!

Jesteś tutaj: Główna> Zdrowie - artykuły> Ziołolecznictwo

Jose Silva, metoda Silvy Jose Silva opracował ciekawą technikę opartą na specyficznej wizualizacji w stanie medytacji
Jej pierwotnym zadaniem było zwiększanie u dzieci zdolności do uczenia się, koncentracji i zapamiętywania.
Okazało się jednak, że wymyślony przez Silvę sposób może służyć znacznie bardziej rozległym celom. Wśród nich jest przywracanie zdrowia.

Metoda Silvy została szybko spopularyzowana. Adepci kursów twierdzą, że pomaga im ona przywracać zdrowie, uwalniać się od niechcianych nawyków, budować lepszy charakter i dłużej utrzymywać młodość.
Dziś metody Silvy uczą się miliony ludzi na całym świecie.

Możesz zapisać się na kursy metody Silvy. Polecam kursy prowadzone przez pana Zbigniewa Królickiego.

Jak wykorzystać metodę Silvy w uzdrawianiu


Jest to sposób bardzo prosty. Należy się wprowadzić w stan medytacji. Można to zrobić na przykład za pomocą spokojnego skupiania się na oddechu z zamkniętymi oczami, liczenia wstecz itd.

Stan medytacji powoduje emitowanie z mózgu tak zwanych fal alfa. Są one charakterystyczne dla zrelaksowanego umysłu i ciała. W takim relaksie łatwiej o wprowadzenie pozytywnej autosugestii i uruchomienie procesu zdrowienia.

Teraz możemy wyobrazić sobie, że wchodzimy swoim wewnętrznym okiem/świadomością do chorej części ciała. Widzimy to miejsce w aktualnym stanie. Potem należy wizualizować proces postępowania zdrowienia.

Na przykład jeśli masz złamaną nogę, możesz wyobrażać sobie, że w miejscu złamania intensywnie pracują mali robotnicy. Budują oni mur zespalający obie części złamanej kości.
Jeśli cierpisz na chorobę skóry, możesz wyobrazić sobie, że smarujesz ją magicznym kremem, który powoduje zniknięcie wykwitów.
W przypadku, gdy Twoje ciało uległo infekcji zaś, możesz zobaczyć okiem swego umysłu, jak dzielnie i skutecznie mali żołnierze (białe krwinki) walczą z najeźdźcami (bakteriami/wirusami).

Im bardziej poruszysz swoją wyobraźnię, tym mocniej zadziałasz na podświadomą część ciała i umysłu. Mózg po takich mentalnych sygnałach dostosuje funkcjonowanie organizmu do Twoich wyobrażeń.

Na końcu naciesz się pozytywnym efektem wizualizacji. Uwierz, że to, co sobie wyobrażałeś/aś właśnie nastąpiło.
Takie ćwiczenie należy wykonywać 1-3 razy dziennie.

Ciekawy blog o metodzie Silvy


Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy skorzystać z kursu metody Silvy, warto, byś poczytał ciekawy blog o metodzie Silvy pisany przez jej absolwentkę. Osoby, które ukończyły to szkolenie, również skorzystają na przekazywanej tam wiedzy. Serdecznie zapraszam na:
Blog o metodzie Silvy

A może zainteresuje Cię internetowy kurs "Leczenie umysłem"? Możesz zdobywać cenną wiedzę bez wychodzenia z domu!

  • JAK UMYSŁEM WPŁYWAĆ NA ZDROWIE
  • Zapraszamy.


    Autor:    KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

    Obserwuj nasze konta: