ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Tu zapoznasz się z zaprzyjaźnionymi stronami i firmami Astro Salus Education Ltd.
Strona ta jest w trakcie tworzenia.

Jeśli byłeś moim kursantem i masz firmę, mogę tu umieścić link do Twojej strony w zamian za umieszczenie linku do mojej witryny na Twojej stronie.
Zapraszam

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia następujących stron:

Logo projektu kobieta Szkolenia dla kobiet
ProjektKobieta.pl to incjatywa zdecydowanie prokobieca.
Szukasz inspiracji do zmian? Potrzebujesz motywacji? Nie znasz narzędzi, które pozwolą Ci osiągnąć cele? To wszystko znajdziesz tutaj - w niewielkich, łatwych do przyswojenia dawkach. ProjektKobieta.pl powstał by dać Ci wsparcie i nauczyć Cię korzystać z pełni Twoich możliwości i zasobów - więc jeśli zależy Ci na zmianach na lepsze, poczuciu zrozumienia a wkrótce również fantastycznej kobiecej wspólnocie - koniecznie zaprzyjaźnij się z nim.

Na początek pobierz krótki darmowy poradnik, który można znaleźć na stronie - zostało udowodnione, że te proste konkretne rady naprawdę działają. Oznacza to, że już jutro możesz dysponować w pracy atutami, których dziś nie masz jeszcze do dyspozycji...

My -kobiety w dzisiejszym świecie - jesteśmy bardziej osamotnione niż kiedykolwiek. Nie mamy codziennego wsparcia mam i babć w naszych zmaganiach, nie mamy poczucia wspólnoty przy wykonywaniu naszych obowiązków.
Jednocześnie często chcemy więcej i lepiej - nie potrafimy odpuszczać. W pracy ścigamy się z mężczyznami, próbujemy przebijać szklany sufit, jednocześnie pęka nam serce gdy odprowadzamy do przedszkola rozpaczającego świeżo upieczonego przedszkolaka i przed wyjściem wąchamy zapach jego włosków... By starczył nam na resztę dnia...

ProjektKobieta.pl chce dać wsparcie wszystkim dzielnym kobietom. I tym, które już pracują z pełną satysfakcją i tym, które szukają swojej drogi.

Jesteśmy podobne do siebie... I warto czerpać z tego siłę. Możemy dać sobie nie tylko wiedzę - która przyda się każdej z nas - ale także bezcenne zrozumienie, pogłaskanie po głowie i … motywacyjnego kopniaka: działaj! Zmieniaj życie na lepsze!

Odwiedź Szkolenia dla kobiet, pobierz poradnik - i zostań z nami!Autor:KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

Obserwuj nasze konta: