JAK WYBRAĆ DOBREGO NAUCZYCIELA REIKI – wg uczniów Reiki. Cz.1

dobry nauczyciel Reiki

Jak wybrać dobrego nauczyciela Reiki?

Wiele osób zainteresowanych kursem terapii Reiki zmaga się z tym pytaniem: jak wybrać dobrego nauczyciela Reiki?

Nauczyciele Reiki prześcigają się w propozycjach i opiniach na temat tego, jaki powinien być dobry nauczyciel Reiki.

Tu łamiemy ten konwenans: tu uczniowie piszą, jaki według nich powinien być nauczyciel terapii Reiki.

Być może ich opinie pomogą ci w wyborze najlepszego dla Ciebie nauczyciela Reiki.

Tu część pierwsza artykułu.

Ze względu na ochronę danych osobowych, występują tylko inicjały kursantów.

JAKI POWINIEN BYĆ DOBRY NAUCZYCIEL TERAPII REIKI – CZ. 1

Dobry nauczyciel reiki to – sympatyczny – kompetentny – jest miły dla swojego ucznia – szanuje swojego ucznia – jak masz jakieś pytania co do metody wykonania zabiegu zawsze możesz spytać swojego nauczyciela reki o pomoc, a on chętnie ją ci udzieli Nieodpowiedni nauczyciel reiki to: – osoba która się wymądrza na każde zadane mu pytanie – lekceważy swojego ucznia – podchodzi do kursu z wyższością, on tu jest najważniejszy i jego wypowiedź jest na pierwszym miejscu   L. D.

Nauczyciel powinien być kompetentny.Oprócz wiedzy,którą ma musi umieć ją przekazać,dostosować tempo do uczniów.Musi być cierpliwy,kiedy uczniowie zadają dużo pytań.Dobry nauczyciel to ten,który oprócz przekazywania teorii,duży nacisk kładzie na praktykę.Powinien też być miły i szanować swoich uczniów.Oczywiście jeśli nie ma tych cech i jeszcze uważa się za guru i wmawia uczniom,że oni też tacy będą po kursach-nie powinien być nauczycielem.  H. L

Dobry nauczyciel… hmm, ja już takiego nauczyciela poznałem…I bardzo cieszę się z tej znajomości…Marto.  J. D.

Dobry – kompetentny, zorientowany na temacie, rozwijający swoje umiejętności, poszerzający nieustannie wiedzę, miły, empatyczny, wyrozumiały, cierpliwy. Zły – niecierpliwy, brak czasu dla kursanta,  niedouczony, niewrażliwy, natura biznesmena, zorientowany tylko na zysk  P. H.

Każdy powinien brać przykład z ciebie Marta , ty wyróżniasz się od innych swoja inteligencja , zrozumieniem , pomocą dla innych , mógłbym wymienia tutaj godzinami  P. B.

Przyjacielski, życzliwy, mądry, pomocny, kompetentny,  gotowy podać rękę w trudnych sytuacjach, potrafiący wyjaśnić nurtujące wątpliwości, nie wywyższający się. A. K.

Marta Pyrchała-Zarzycka

www.astrosalus.pl

www.kosmetyka-fitness.pl

www.magia-zycia.com.pl

www.sukces-biznes.pl

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz