O MNIE

Marta Pyrchała-Zarzycka, nauczyciel ReikiWitaj.

Nazywam się Marta Pyrchała-Zarzycka.

Jestem m.in dyplomowanym naturoterapeutą, bioenergoterapeutą, uzdrowicielem pranicznym i nauczycielem Reiki.

Bardzo lubię prowadzić kursy Reiki – uważam, że wprowadzanie kolejnych osób w tę sztukę uzdrawiania jest nie tylko użyteczne, ale i piękne. To miłe uczucie wiedzieć, że kolejni ludzie mogą pomagać sobie i innym za pomocą terapii Reiki.

Oprócz tradycyjnych szkoleń, dokształcałam się z literatury obcej, w tym z pierwszych skryptów dostępnych na Zachodzie. Miałam też okazję poznać osobę, która uczyła się Reiki w Japonii i porównać system zachodni z japońskim.

Na chwilę obecną (rok 2014) nauczyłam Reiki ponad 800 osób z Polski i z kilkunastu innych krajów świata. Wśród moich uczniów są zarówno studenci, panie domu, jak i prezesi firm, prawnicy oraz lekarze. Każdy może nauczyć się terapii Reiki 🙂

Moje kursy Reiki są bardzo bogate, przez co wymagające. Ale dzięki temu moi uczniowie rozumieją Reiki i działanie tej energii i potrafią sobie świetnie radzić w tej dziedzinie.

Na życzenie moich kursantów stworzyłam też Akademię Reiki – dokształcanie w Reiki dla absolwentów, którzy chcą dodatkowo pogłębiać swoją wiedzę o Reiki.

Zajęcia doszkalające odbywają się przez platformę zdalnego nauczania – e-learning – aby każdy mógł z niej korzystać w dowolnym, wybranym przez siebie czasie i z dowolnego miejsca na Ziemi.

Obecnie są dostępne dwa kursy w internetowej Akademii Reiki (wkrótce będzie więcej) i korzysta z niej niemal 200 osób.

W tym blogu o Reiki poznasz Reiki od niecodziennej strony, nie podręcznikowej, nie książkowej, ale z punktu widzenia praktyka.

Życzę miłego czytania 🙂

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz