CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ NA PIERWSZYM STOPNIU REIKI

reiki znak Pierwszy stopień Reiki jest fundamentem pod inne stopnie. Dlatego tak ważne jest, abyś odbył jak najbardziej wartościowy kurs pierwszego stopnia Reiki.

Na dobrym kursie pierwszego stopnia Reiki możesz poznać wiele ciekawych informacji i nabyć sporo przydatnych umiejętności. A oto czego możesz nauczyć się dzięki pierwszemu stopniowi terapii Reiki:Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj 🙂

Pierwszy stopień Reiki

umożliwia:

  • samoleczenie.

Dzięki temu już nigdy nie będziesz zależny wyłącznie od lekarzy – sam możesz wziąć zdrowie we własne ręce.

  • Terapię innych ludzi.

Wreszcie będziesz mógł pomagać w chorobie swoim bliskim, dzięki czemu zyskasz większy spokój umysłu, bo będziesz wiedział, że szanse na wyzdrowienie zwielokrotniają się. Ponadto możesz też założyć działalność gospodarczą, by uzdrawiać także nieznajomych.

  • Uzdrawianie zwierząt.

Twój kot czy pies będą miały pełniejszą opiekę, kiedy uzyskasz możliwość dzielenia się pozytywną energią również z nimi.

  • Wspomaganie roślin.

Na Twoim uczestnictwie w kursach Reiki skorzystają również rośliny. Jeśli któryś z Twoich kwiatów choruje, będziesz mógł go wspomagać. Ponadto dzięki zastosowaniu energii Reiki przyspieszysz kiełkowanie.

  • Oczyszczanie z negatywnych energii przedmiotów.

Na pewno słyszałeś o rzeczach przynoszących pecha. W rzeczywistości nie ma czegoś takiego, jak pech, czy klątwa. Są tylko bardzo negatywne energie, które przyczepiają się do obiektów. Dzięki mocy Reiki możesz uwolnić swój dobytek od takich wibracji.

  • Usuwanie negatywnych energii z pomieszczeń.

Ta możliwość przydaje się, jeśli wynajmujesz od kogoś lokal, kupujesz mieszkanie z drugiej ręki lub dziedziczysz  dom po przodkach. W takich miejscach może być mnóstwo szkodliwych energii. Znakomitym sposobem na usunięcie takich nieprzyjemnych wpływów jest odpowiedni zabieg Reiki.

  • Oczyszczanie pożywienia z negatywnych energii.

Jest to ważne zwłaszcza, jeśli jadasz potrawy mięsne. Mogą one mieć w sobie wiele energii negatywnych emocji. Możesz je oczyścić za pomocą energii Reiki.

  • Energetyzowanie pożywienia.

Dzięki temu działaniu uzyskasz bardziej wartościowy posiłek.

  • Energetyzowanie napojów.

Pij naenergetyzowane napoje, zwłaszcza wodę źródlaną niegazowaną, a będziesz zdrowszy. Woda świetnie wchłania energie – napełniaj ją więc przed spożyciem energią Reiki.

  • Energetyzowanie rzeczy i pomieszczeń.

Za pomocą Reiki można energetyzować także rzeczy i pomieszczenia. Działaniem tym można sprawić, że mogą one mieć właściwości wzmacniające i lecznicze albo po prostu „przynoszące szczęście”.

 

W kolejnym wpisie dowiesz się, jak mogą wyglądać kursy pierwszego stopnia terapii Reiki.

Zapraszam do czytania i na kursy Reiki.

Marta Pyrchała-Zarzycka, nauczyciel terapii Reiki
www.astrosalus.pl
www.kosmetyka-fitness.pl
www.magia-zycia.com.pl
www.sukces-biznes.pl
www.edukacja-domowa.pl
www.astrosalus.com

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz