ZABIEGI REIKI W INTENCJI – do czego służą i jak działają

energa reiki

Zabiegi Reiki w intencji dają wspaniałe możliwości

Zabiegi Reiki w intencji nie zawsze działają zgodnie z naszym zamysłem. Zawsze jednak dzięki nim uzyskuje się jak najlepsze możliwe rezultaty.

Jakie mogą być efekty wykonywania zabiegów Reiki w intencji?

Odpowiem na to pytanie przykładami z życia.Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj 🙂

EFEKTY ZABIEGÓW REIKI W INTENCJI W PRZYKŁADACH

Zabiegi Reiki w intencji nie zawsze działają tak, jakbyśmy chcieli. Zawsze jednak pomagają nam uzyskać najlepsze efekty. Zobacz, jakie mogą one być w przykładach z życia.

  1. Mój mąż, który obecnie pracuje, jako kierowca na trasach międzynarodowych, chciał niegdyś zmienić pracę. Prosił, abym puszczała energię Reiki w intencji tego, aby został zatrudniony w wybranych przez siebie firmach. Do żadnej energia nie popłynęła, co dla mnie było jasnym dowodem na to, że firmy te są dla niego nieodpowiednie. Wreszcie mąż wybrał pewną dużą firmę. Tam dopiero energia popłynęła. Zrozumiałam dzięki temu, że na tę chwilę, to miejsce pracy będzie dla niego najlepsze. Mąż jednak nie wierzył, że się tam dostanie – do dużo gorszych firm przyjmowano jedynie kierowców z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem, a mój mąż miał zaledwie dwumiesięczne. Jednakże został tam przyjęty. Potem okazało się, że firmy, do których energia Reiki nie chciała popłynąć były w jakiś sposób nieodpowiednie – np. po paru miesiącach traciły płynność finansową. Ta, którą Reiki wybrała, okazała się być dobrą, godną zaufania firmą.
  1. Chcieliśmy z mężem zmienić warunki zabudowy dla swojego domu. Ponoć jest to niemal niewykonalne. Złożyłam podanie po 13 godzinie w piątek. Powiedziano mi w urzędzie, abym zadzwoniła za tydzień, gdyż wtedy przekażą komuś moją sprawę. Pojechaliśmy z mężem tam we środę w następnym tygodniu i okazało się, że wczoraj, to jest we wtorek, czyli w zasadzie w drugim dniu roboczym wysłano do nas zgodę na zmianę. Nie muszę wspominać, że intensywnie słałam energię Reiki w intencji, aby jak najszybciej otrzymać pozytywną odpowiedź od urzędu 🙂
  1. Za każdym razem, gdy wysyłam Reiki w intencji, aby moją książkę kupiły osoby, które tego potrzebują, na wykresach statystycznych widać znaczący wzrost sprzedaży w danym dniu.

Takich przykładów jest o wiele więcej.

Zaufaj Reiki – jeśli w danej intencji nie płynie, znaczy to, że efekty realizacji tej intencji nie byłyby pozytywne. Zmień wtedy intencję na bardziej ogólną, a Reiki wybierze dla Ciebie najlepszą z możliwych opcji.

 

Powyższy tekst jest fragmentem mojego kursu Reiki.

W kolejnym wpisie poznasz dalsze przykłady oddziaływania energii Reiki w intencji.

Zapraszam do czytania i na kursy Reiki.

Marta Pyrchała-Zarzycka, nauczyciel terapii Reiki
www.astrosalus.pl
www.kosmetyka-fitness.pl
www.magia-zycia.com.pl
www.sukces-biznes.pl
www.edukacja-domowa.pl
www.astrosalus.com

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz