ZABIEGI REIKI W INTENCJI. Do czego służą i jak działają cz.2

energia reiki

Warto wykonywać zabiegi Reiki w intencji

W zeszłym wpisie poznałeś praktyczne przykłady tego, w jaki sposób może działać Reiki w intencji.

W tym wpisie poznasz kolejne przykłady wzięte z praktyki Reiki.

Zapraszam do czytania.Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj 🙂

PRZYKŁADY DZIAŁANIA ENERGII REIKI W INTENCJI

  1. Jedna z moich kursantek prosiła mnie, abym wysyłała Reiki w intencji, by otrzymała ona dwupokojowe mieszkanie socjalne (kobieta mieszkała z córką i synem w jednym pokoju i przez kilka lat bezskutecznie starała się dostać dwupokojowe). Chciałam wykonać jej ten zabieg. Niestety, energia Reiki nie popłynęła. W związku z tym zmieniłam intencję na bardziej ogólną – aby otrzymała takie mieszkanie, jakiego potrzebuje. W ciągu dwóch miesięcy kobieta dostała mieszkanie trzypokojowe.
  1. Jedna z moich kursantek prosiła, bym wspólnie z nią wysyłała energię Reiki w intencji, aby jej córka dostała się do pewnej prestiżowej szkoły wyższej, w której było na rok zaledwie 4 miejsca. Słałyśmy Reiki wspólnie. Jednakże w czerwcu okazało się, że dziewczyna nie dostała się do tej szkoły z powodu braku miejsc. Przez wakacje jednakże z jakichś powodów zmienił się rektor. Nowy dodał kilka miejsc do roku i dzięki temu ostatecznie córka kursantki dostała się na wybrane studia.
  1. Jedna z moich kursantek chciała, by chłopak, który nagle przestał odpowiadać na jej maile, telefony i smsy do niej wrócił. Nie można wysyłać Reiki w intencji zmanipulowania wolą ludzi. Wysłałam wiec Reiki w intencji, aby relacje między nimi oczyściły się. Po godzinie chłopak ten zadzwonił do niej z prośbą o spotkanie w dniu jutrzejszym. Dziewczyna bardzo ucieszyła się na to spotkanie. Po nim jednak stwierdziła, że w zasadzie nie wie, co w nim widziała. Relacje między nimi się oczyściły i teraz są w poprawnych stosunkach, ale każde z nich rozumie, że nie są sobie pisani.
  1. Jedna z kursantek prosiła mnie, abym wysyłała energię Reiki w intencji, by dostała się do pewnego zakładu pracy. Reiki w ten intencji nie popłynęła. Uogólniłam intencję (aby dostała taką pracę, jaka dla niej będzie najlepsza) i tym razem Reiki zadziałała. Dziewczyna na początku nie była zbyt zadowolona jednak z czasem przyznała, że w otrzymanej pracy ma bardzo dobrego szefa, a w tej, do której chciała się dostać, źle się czuła już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

Pamiętaj: Reiki w intencji zawsze przynosi jak najlepsze efekty. Ufaj jej.

 

Powyższy tekst jest fragmentem mojego kursu Reiki.

W następnym wpisie dowiesz się, jakie są najważniejsze umiejętności adepta kursów Reiki i co robić, aby je rozwijać.

Zapraszam do czytania i na kursy Reiki.

Marta Pyrchała-Zarzycka, nauczyciel terapii Reiki
www.astrosalus.pl
www.kosmetyka-fitness.pl
www.magia-zycia.com.pl
www.sukces-biznes.pl
www.edukacja-domowa.pl
www.astrosalus.com

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz