JAK WYBRAĆ DOBREGO NAUCZYCIELA REIKI opinie uczniów, cz. 3

reiki

Jak wybrać dobrego nauczyciela Reiki

Jeśli chcesz odbyć kurs Reiki, zapewne nurtuje cię następujące pytanie: jak wybrać dobrego nauczyciela Reiki?

Jak poznać na nie odpowiedź? Może pomogą ci opinie kursantów terapii Reiki.

Tu uczniowie piszą, jaki według nich powinien być nauczyciel terapii Reiki.

Być może ich opinie pomogą ci w wyborze najlepszego dla Ciebie nauczyciela Reiki.

Tu część trzecia artykułu.

Ze względu na ochronę danych osobowych, występują tylko inicjały kursantów.

JAK WYBRAĆ DOBREGO NAUCZYCIELA REIKI – wg uczniów Reiki. Cz3

Według mnie nauczyciel Reiki powinien być osobą, która potrafi nawiązać kontakt z kursantem, być empatyczna i wyrozumiała kiedy kursant zadaje pytania w przypadku niezrozumienia tematu. Nauczyciel Reiki powinien utrzymywać kontakt ze swoimi kursantami i pomagać również po kursie w przypadkach kontrowresyjnych.   B. C.

,Nauczyciel Reiki powinien: – być uprzejmy – okazywać szacunek – przyjazny – być prawdomówny – umieć przyznać się do błędu – być kompetentny – prowadzić kursy w sposób zrozumiały, przystępny i odpowiednio szeroki – głosić całą prawdę o Reiki   A. P.

Nauczyciel Reiki powinien być osoba kompetentną i otwartą na ucznia.  J. S.

Szczery. R. B.

Według mnie nauczyciel Reiki powinien być osobą ciepłą i przystępną, co sprzyja łatwiejszemu porozumieniu i   lepszemu przyswajaniu wiedzy. Oczywiście wiedza i doświadczenie również są niezwykle istotne. A. K.

Zastanawiam się czego poszukuję w nauczycielu.Przedewszystkim mądrości,by nauczył mnie pracy z tą energią.Tak naprawdę przez jeden dzień zajęć nie da się przyswoić całej wiedzy i nauczyć wszystkiego o reiki.Wiem,że dużo rzeczy nie zapamiętałam, w takim nałoku wiedzy. Bardzo ważny jest póżniejszy kontakt, bym mogła zadzwonić, zapytać napisać.Moja intuicja podpowiada mi,że jesteś dobrym nauczycielem i nie bez przyczyny natrafiłam właśnie na Ciebie. J. K.

Wyjątkowy i uczciwy wobec uczni  P. B.

Nauczyciel Reiki powinien wzbudzać zaufanie. K. S.

Nauczyciel powinien mieć szerokie horyzonty myślowe, świadomość jedności z wszechświatem oraz wysoce rozwiniętą empatię.  A. S.

Uczciwy, kompetentny, posiadający wiedzę i potrafiący ją przekazać, wzbudzający zainteresowanie tematem. M. .

Nauczyciel Reiki powinien miec właściwe predyspozycje, wiedzę oraz umiejetności do prowadzenia zajęć z Reiki. D. M.

Moim zdaniem nauczyciel powinien być ludzki, skromny, nie wywyższać się, rozumieć ucznia. Pomiędzy nauczycielem a uczniem powinna być relacja wzajemnego szacunku. J. O.

Dokładnie taki jakiego spotkałam – merytoryczny i rzeczowy 🙂 Wiarygodność połączona z ze zwykłą ludzką życzliwością. Tylko tyle, i aż tyle. K. K.

Marta Pyrchała-Zarzycka

www.astrosalus.pl

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Od 1996 roku interesuję się medycyną naturalną. Jestem nauczycielem Reiki od 2009 roku. Nauczanie terapii Reiki to moja pasja. Stworzyłam ten blog, abyś mógł dowiedzieć się więcej o Reiki. Zapraszam do czytania i na kursy Reiki. Dowiedz się więcej o kursach z www.astrosalus.pl

Dodaj komentarz