UZDRAWIANIE PRANICZNE - AZJATYCKA SKUTECZNA BIOENERGOTERAPIA

Jesteś tutaj: Główna> Zabiegi> Uzdrawianie praniczne

UZDRAWIANIE PRANICZNE (UZDRAWIANIE PRANĄ) - ZABIEGI

Na tej podstronie zapoznasz się z istotnymi informacjami dotyczącymi zabiegów uzdrawiania pranicznego.

uzdrawianie Uwaga:

 • Jeśli jesteś w ostatniej fazie ciężkiej choroby, na przykład nowotworu i dopiero przychodzisz na zabieg, szanse na wyzdrowienie - co logiczne - mogą być niewielkie. Pamiętaj, nie wolno czekać w przypadku ciężkich chorób do ostatniej chwili w przypadku ciężkich chorób!

 • W przypadku chorób ciężkich ważna jest też regularność. Odbywasz zabiegi nieregularnie, np. raz na dwa tygodnie albo rzadziej, opóźniasz lub - w ciężkich przypadkach - nawet uniemożliwiasz sobie wyzdrowienie.
 • Im cięższa choroba, tym dłuższego traktowania potrzebuje


 • Co to jest uzdrawianie praniczne
  W przypadku jakich chorób stosuje się uzdrawianie praniczne
  - Uzdrawianie praniczne podstawowe
  - Uzdrawianie praniczne średniozaawansowane
  - Uzdrawianie praniczne zaawansowane
  - Psychoterapia praniczna
  Rodzaje zabiegów uzdrawiania pranicznego
  -Zabieg uzdrawiania pranicznego osobisty
  -Zabieg uzdrawiania pranicznego na odległość
  Czas trwania i częstotliwość zabiegów uzdrawiania pranicznego
  Jak zapisać się na zabieg uzdrawiania pranicznego
  Miejsce i terminy zabiegów uzdrawiania pranicznego
  Cennik zabiegów uzdrawiania pranicznego
  Film
  Inne zabiegi


  Co to jest uzdrawianie praniczne

  Co to jest uzdrawianie praniczne


  Uzdrawianie praniczne
  to niezwykle skuteczny, dokładny i higieniczny rodzaj bioenergoterapii pochodzący z Azji. W uzdrawianiu praną wychodzi się z założenia, że przyczyną chorób jest zanieczyszczenie energii aury i czakr. W związku z tym usunięcie tych zanieczyszczeń spowoduje wyzdrowienie.
  W uzdrawianiu pranicznym za pomocą specjalnych technik usuwa się chorobowe energie, dzięki czemu następuje poprawa zdrowia.

  Wykonuję wiele rodzajów technik bioenergoterapeutycznych i na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia jestem w stanie z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że uzdrawianie praniczne jest jedną z najskuteczniejszych metod bioenergoterapii.

  Uzdrawianie praniczne jest w zasadzie jedyną formą bioenergoterapii, którą można stosować także w przypadku występowania nałogów, chorób psychicznych i umysłowych, problemów emocjonalnych (zaburzenia nastroju, stres, depresja itp). Część uzdrawiania, w której wykorzystuje się techniki mające znaczenie wspomagające w przypadkach tego typu chorób to psychoterapia praniczna.
  Do góry

  W przypadku jakich chorób stosuje się uzdrawianie praniczne

  W przypadku jakich chorób stosuje się uzdrawianie praniczne


  Uzdrawianie praniczne w zależności od rodzaju stosuje się w celu uwalniania od następujących chorób:

  Uzdrawianie praniczne podstawowe


  Bóle głowy, migrena, ból oczu, ból uszu, ból zęba, ból gardła, zapalenie krtani, przeziębienie, gorączka, ból żołądka, wzdęcia, biegunka, brak apetytu, zaparcie, pasożyty, bolesny okres, nieregularne miesiączkowanie/brak okresu, bóle mięśni, zwichnięcia, bóle krzyża i lędźwi, sztywność karku, artretyzm i reumatyzm (łagodny), skurcze mięśni, drobne oparzenia, egzemy, czyraki, ukąszenia owadów, krosty, osłabienie, zmęczenie.
  Do góry

  Uzdrawianie praniczne średniozaawansowane


  Wszystko, co wcześniej i do tego: wzmacnianie odporności organizmu, odra, ospa, różyczka, świnka, zapalenie migdałków, krwawienie z dziąseł, ropotok, omdlenia, krótkowzroczność, dalekowzroczność, asrtygmatyzm, zez, jaskra, choroby serca, nadciśnienie, utrata węchu, wysoki cholesterol, zapalenie zatok, astma, zapalenie płuc, rozedma, gruźlica, zapalenie wątroby, wrzody żołądka i dwunastnicy, hemoroidy, zapalenie wyrostka robaczkowego, częstomocz, moczenie nocne, powiększenie prostaty, zakażenie dróg moczowych, zakażenie nerek i pęcherzea moczowego, impotencja, bezpłodność, złamania (nie rezygnować z założenia gipsu), zapalenia stawów, reumatyzm, RZS, dna, skolioza, porażenie poudarowe, przyspieszenie powrotu do zdrowia po porodzie, zapobieganie poronieniom, zmniejszanie tempa starzenia się organizmu, stres.
  Do góry

  Uzdrawianie praniczne zaawansowane


  Wszystko, co wcześniej i do tego: wzmacnianie grasicy i szpiku kostnego, infekcje oczu i uszu, zapalenie wątroby, choroby weneryczne, stany zapalne żołądka i jelit oraz pęcherza moczowego, jaskra, katarakta, krótkowzroczność i inne problemy ze wzrokiem, infekcje ucha, głuchota, szum w uszach, płyn w uchu środkowym, zawroty głowy, bóle gardła itp, świerzb, egzemy, czyraki przewlekłe, alergie skórne, łuszczyca, wypadanie włosów nadmierne, choroba wieńcowa, arytmia, uszkodzenie zastawki serca, miażdżyca, problemy z ciśnieniem, udar mózgu, astma, gruźlica, rozedma, przewlekłe zapalenie zatok, przewlekły kaszel, wymioty, biegunka, zaparcia, hemoroidy, przepuklina, ostre stany zapalne wyrostka i trzustki, kamienie żółciowe, wrzody żołądka i dwunastnicy, stany zapalne pęcherza i nerek, kamienie nerkowe, mięśniak macicy, torbiel jajnika, stany zapalne narządów płciowych, wypadanie macicy, impotencja, choroby weneryczne, bezpłodność, zapobieganie poronieniom, artretyzm, reumatyzm, skolioza, zapalenie okołostawowe, skurcze, kontuzje, zapalenie kaletek maziowych, naciągnięcie ścięgna, zwichnięcie, przepuklina, gościec przewlekły postępujący, skaza moczanowa, naderwanie ścięgna, ostre uczulenia, białaczka, anemia, choroby autoimmunologiczne, nowotwory: płuc, sutka, wątroby, okrężnicy, oka, mózgu.
  Do góry

  Psychoterapia praniczna


  Stres, rozdrażnienie, niepokój, histeria, fobie, traumy, obsesje, alkoholizm, narkomania, halucynacje, nadpobudliwość, depresja, agresja, paranoja, opóźnienie umysłowe.
  Do góry

  Rodzaje zabiegów uzdrawiania pranicznego

  Rodzaje zabiegów uzdrawiania pranicznego


  Zabiegi uzdrawiania pranicznego możliwe są do odbycia osobiście w Bristolu i na odległość. Zasady działania zabiegów na odległość opisałam w dziale Najczęściej zadawane pytania
  Oba rodzaje zabiegów działają podobnie.
  Do góry

  Zabieg uzdrawiania pranicznego osobisty


  Zabiegi osobiste wykonuję Bristolu (Wielka Brytania).
  Zazwyczaj klient leży na stole do masażu lub siedzi w fotelu. Oczy może mieć otwarte lub zamknięte. W tle płynie cicho muzyka relaksacyjna. Terapeuta wykonuje manulanie oczyszczanie, a potem energetyzację aury, energii narządów wewnętrznych oraz czakramów.
  Do góry

  Zabieg uzdrawiania pranicznego na odległość


  Zabieg ten wygląda tak samo, z tą różnicą, że osoba uzdrawiania fizycznie znajduje się gdzie indziej. Można tu siedzieć, lub leżeć. Można włączyć relaksacyjną muzykę. Należy się odprężyć.

  Do zabiegu na odległość potrzebuję aktualnego zdjęcia danej osoby (najlepiej całej sylwetki), jej imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości, w której aktualnie przebywa. Chodzi o to, by na pewno wysłać energię do tej osoby, a nie do kogoś podobnego fizycznie.
  Zdjęcie można wysłać mi na maila.
  Do góry

  Czas trwania i częstotliwość zabiegów uzdrawiania pranicznego

  Czas trwania i częstotliwość zabiegów uzdrawiania pranicznego


  Czas trwania zabiegów uzdrawiania pranicznego


  Zabiegi uzdrawiania pranicznego są jedymi z najskuteczniejszych i najdokładniejszych ze wszystkich rodzajów bioterapii, trwają więc odpowiednio długo.
  W przypadku drobnych dolegliwości wystarczy kilka - kilkanaście minut. Większe wymagają znacznie obszerniejszego potraktowania.
  Średnio ciężkie choroby uzdrawia się ok 30 minut, cięższe 60 minut.

  Częstoliwość zabiegów uzdrawiania pranicznego


  Według potrzeb. Zwykle choroby o ostrym przebiegu wymagają codziennych zabiegów (jak na przykład grypa), średnio ostre co drugi lub trzeci dzień, przewlekłe 1 - 2 razy w tygodniu, ciężkie 3 razy w tygodniu.
  Do góry

  Jak zapisać się na zabieg uzdrawiania pranicznego

  Jak zapisać się na zabieg uzdrawiania pranicznego


  Na zabiegi uzdrawiania pranicznego należy zapisać się minimum dwa dni wcześniej. Można zrobić to poprzez maila pisząc na kursy@astrosalus.pl. Pocztę sprawdzam prawie codziennie.
  Można również umówić się telefonicznie dzwoniąc od poniedziałku do piątku między 10, a 18 pod numer: 506 320 330. Jeśli w danej chwili nie odbieram telefonu, znaczy to, że właśnie wykonuję zabieg lub przeprowadzam kurs. W takiej sytuacji proszę o telefon późniejszy, sms lub mail.
  W celu uniknięcia niechcianych reklam nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych.
  Do góry

  Miejsce i terminy zabiegów uzdrawiania pranicznego

  Miejsce i terminy zabiegów uzdrawiania pranicznego


  Miejsce zabiegów uzdrawiania pranicznego
  Zabiegi uzdrawiania pranicznego osobiste odbywają się w Bristolu.
  Istnieje możliwość wykonania zabiegu na odległość (dla energii nie ma barier czasoprzestrzennych). Jest to dobre rozwiązanie dla osób nie mogących pojawić się osobiście.

  Terminy zabiegów uzdrawiania pranicznego
  Na zabieg uzdrawiania pranicznego można umówić się od poniedziałku do piątku i w weekendy.
  Do góry

  Cennik zabiegów uzdrawiania pranicznego

  Cennik zabiegów uzdrawiania pranicznego


  60 zł. W cenie znajduje się zabieg i porady.
  Do 5 zabiegów uzdrawiania pranicznego stosuję dla chętnych gratis 1 zabieg Reiki na odległość.
  Osoby z nowotworami zawsze mogą liczyć u mnie na zabieg w cenie "co łaska" (po okazaniu zaświadczenia lekarskiego).
  Telefon: 506320330 - polski, + 44 0784 9955 298 (brytyjski) uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).

  E-mail:

  Na wiadomości odpowiadam regularnie.

  Możesz też skorzystać z poniższego formularza:

  foxyform
  (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).


  Do góry

  Film

  Film


  Naukowcy o aurze, bioenergii i meridianach
  Bioterapię można także wykonywać na odległość. Zapraszamy do obejrzenia naukowego filmu o oddziaływaniu na odległość.


  Do góry

  Inne zabiegi

  Inne zabiegi


  Oprócz zabiegów uzdrawiania pranicznego oferuję również poniższe usługi:

  Zabiegi Reiki

  Świecowanie i konchowanie uszu
  Masaże kosmetyczne
  Masaże ciała
  Refleksoterapia stóp, dłoni, twarzy
  Akupresura

  oraz shiatsu, polarity, bioenergoterapię zachodnią - mesmeryzm. Mogę także przygotowywać plany diet odchudzających, doradzać co do diet prozdrowotnych.

  Serdecznie zapraszam


  Marta Pyrchała-Zarzycka
  Dyplomowany bioenergoterapeuta, naturoterapeuta, mistrz nauczyciel Reiki, mistrz Kundalini Reiki, zaawansowany uzdrowiciel praniczny, psychoterapeuta praniczny, Cone Master Hopi, kosmetyczka. Medycyna naturalna w teorii i w praktyce

  506 320 330
  Do góry

  Oferuję Ci uczciwość, kompetencję i wszelką niezbędną pomoc.
  Wszystkie moje dyplomy są do wglądu na życzenie.

  Zapraszam też na:

  Kursy Reiki  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

  | Medycyna naturalna | Czytaj też o kursach bioterapii Reiki

  Refleksoterapia

  Leczniczy masaż stóp

  Refleksoterapia to leczniczy masaż stóp, twarzy i dłoni. To przyjemna forma terapii różnego rodzaju chorób.
  Jak działa refleksoterapia? Na stopach są specjalne strefy, które połączone są drogami odruchowymi i energetycznymi z różnymi organami. Ich odpowiedni masaż sprzyja zdrowiu...

  | Medycyna naturalna | Czytaj więcej o leczniczym masażu stóp

  KONTAKT

  506 320 330

  Wyszukiwarka  PODZIEL SIĘ stroną

  Podziel się na:

  KURSY LAST MINUTE

  Najbliższe terminy kursów

  NOWOŚCI

  PROMOCJE I ZNIŻKI

  Ucz się taniej! Kursy osobiste


  KURSY PRZEZ INTERNET

  Ucz się wygodnie w domu. Oszczędzaj czas i pieniądze!


  PROMOCJE, OKAZJE I KONKURSY

  Ucz się taniej lub za darmo, wygrywaj nagrody! Kursy internetowe


  NOWE STRONY

  w dziale O firmie i Inne


  DARMOWY KURS I E-BOOK

  Dowiedz się, jak chronić się przed rakiem


  BOGATY SŁOWNIK

  Prawdziwa Encyklopedia Zdrowego Życia


  DARMOWY KURS I E-BOOK

  Dowiedz się, jak uwolnić się od depresji


  PLIKI DO POBRANIA

  Skorzystaj z gratisów


  E-GAZETA

  Ciekawe artykuły na różne tematy


  DARMOWE PRÓBKI WYKŁADÓW

  Sprawdź, czego możesz się u nas nauczyć. Posłuchaj wykładów (kursy osobiste)


  VIDEO BLOG

  Poznaj mnie lepiej


  DARMOWE PRÓBKI KURSÓW ONLINE

  Dowiedz się,czego uczymy. Poczytaj wyjątki z lekcji


  MEDYCYNA LUDOWA

  Artykuły. Poznaj metody na zdrowie naszych babć!

  DARMOWY KURS I mini E-BOOK

  Dowiedz się, jak korzystać z kursów online


  FILMY I AUDYCJE

  Dowiedz się, czego się u nas nauczysz, przerób ćwiczenia z kursów


  KURSY ONLINE

  Kursy pzez internet

  Ciekawe kursy


  Kurs terapii Reiki

  Jak umysłem wpływać na zdrowie - kurs

  Kurs świecowania i konchowania uszu

  Uwolnij się od stresu! Techniki relaksacyjne - kurs

  Kurs realizacji celów w praktyce. Spełniaj marzenia!

  Kurs pracy z energiami - aura, czakry, meridiany

  Odmładzające ćwiczenia tybetańskie (ryty) - kurs

  Kurs Huny - teoria i praktyka

  Programowanie umysłu i sztuka pozytywnego myślenia. Afirmacje. Kurs

  Trenuj wyobraźnię i osiągaj sukces! Kurs

  Kurs uzdrawiania emocji w praktyce

  Kurs pracy z czakrami i czakroterapii

  Kundalini Reiki - podsystem tradycyjnego Reiki. Kurs

  Popularne posty

  • Naturalne leczenie nowotworów

   Możesz zapobiegać nowotworom i wspomagać ich leczenie naturalnie! Tu dowiesz się, jak to zrobić...

  • Jak umysł wpływa na zdrowie

   Udowodniono, że umysł wpływa na zdrowie. Twoje myśli, wyobrażenia, przekonania i uczucia wpływają na organizm...

  • Reiki - naturalnie do zdrowia

   Reiki to naturalna metoda na zdrowie. Jej działanie udowodnili naukowo amerykańscy lekarze. Każdy może nauczyć się terapii Reiki...

  • Jak stres wpływa na zdrowie.

   Stres jest przyczyną wielu chorób. Może też być powodem nowotworów. Techniki relaksu zaś wspierają zdrowie...