O MNIE

Marta Pyrchała-Zarzycka

Witaj.

Nazywam się Marta Pyrchała-Zarzycka.

Jestem m.in. dyplomowanym naturoterapeutą, bioenergoterapeutą, nauczycielem Reiki, uzdrowicielem pranicznym i nauczycielem świecowania i konchowania metodą Indian Hopi.

Medycyna naturalna jest moim wyzwaniem zawodowym oraz prywatnym zainteresowaniem.

Na tym blogu będę popularyzować wybrane dziedziny medycyny naturalnej – w szczególności medycynę ludową. Nie chcę, aby dziedzictwo przodków umknęło potomkom. Ponadto pragnę popularyzować tę piękną część naturalnego dbania o zdrowie.

Miłego czytania 🙂

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Witaj. Jestem Marta Pyrchała-Zarzycka. Medycyną naturalną interesuję się i zajmuję od 14 roku życia. Prowadzę kursy z zakresu medycyny naturalnej i szkołę medycyny naturalnej. Piszę też książki na różne tematy (wydawnictwa: Złote Myśli, SBM, Helion i Astro Salus Education Ltd). Zapraszam na stronę: https://astrosalus.pl Z niej dowiesz się więcej. Ponadto warto skorzystać z DARMOWYCH KURSÓW INTERNETOWYCH O ZDROWIU na mojej platformie: https://astrosalus.pl/kursy-online/ Możesz też zajrzeć na inne moje strony i blogi, na przykład: STRONY INTERNETOWE: www.kursy-internetowe.com https://kosmetyka-fitness.pl https://magia-zycia.com.pl/l https://sukces-biznes.pl/ BLOGI https://astrosalus.pl/reiki/ https://magia-zycia.com.pl/duchowosc/ https://kosmetyka-fitness.pl/ona/ https://sukces-biznes.pl/sukces/ Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *