METODA PSYCHOTRONICZNA W LECZENIU UZALEŻNIEŃ

METODA PSYCHOTRONICZNA W LECZENIU NAŁOGÓW

Metoda psychotroniczna leczy nałogi

Za pomocą metody psychotronicznej możesz nie tylko poprawiać zdrowie, ale i wspomagać leczenie uzależnień od alkoholu, papierosów i narkotyków u siebie i innych osób

Metoda psychotroniczna to specjalna technika mentalna, która pomaga odzyskać i zachować zdrowie, uwalniać się od nałogów i problemów emocjonalnych oraz realizować różne cele. O powstaniu metody psychotronicznej możesz przeczytać tu: http://astrosalus.pl/medycyna-naturalna/evelyn-monahan-metoda-psychotroniczna/ a o ogólnym jej zastosowaniu w celach prozdrowotnych tutaj:

http://astrosalus.pl/medycyna-naturalna/metody-mentalne-dla-zdrowia-metoda-psychotroniczna/

W tym wpisie poznasz praktyczne przykłady leczenia uzależnień za pomocą metody psychotronicznej – w tym alkoholizmu i nałogu palenia papierosów.

OGÓLNA METODYKA WYKONANIA METODY PSYCHOTRONICZNEJ – przypomnienie

W tym wpisie: http://astrosalus.pl/medycyna-naturalna/metody-mentalne-dla-zdrowia-metoda-psychotroniczna/ zapoznałeś się z zastosowaniem metody psychotronicznej w ogólnym celu zachowania i odzyskania zdrowia. Tam też znajduje się plik procedury wykonania tej metody, który możesz pobrać i wydrukować.

Przypominam najważniejsze informacje, co do wykonania tej techniki:

Technika metody psychotronicznej składa się z trzech części:

1. przygotowania,
2. odwołania się do swojej Nadświadomości,
3. zakończenia.

Przygotowanie i zakończenie polegają na wprowadzaniu się w stan głębokiego relaksu ciała i umysłu oraz głębokim oddychaniu. Ponadto tu powinieneś jak najintensywniej odczuwać wzbierającą w tobie moc i siłę.

Środkowa część polega na wyobrażaniu sobie pożądanego stanu związanego z własną osobowością, zdrowiem lub życiem. Wizualizować należy z pełnym zaangażowaniem emocjonalnym i zmysłowym. Oznacza to, że musisz jak najintensywniej odczuwać emocje i myśli, których powinieneś doznawać podczas tej wizualizacji. Odczuwaj wszystko tak, jakby rzeczywiście się wydarzyło. W innym wypadku metoda psychotroniczna będzie mniej skuteczna.

Ponadto w części tej znajduje się również pełne mocy i zdecydowania odwołanie do Nadświadomości – rozkaz wykreowania wyobrażanego stanu (np. „Rozkazuję, abym od tej pory był całkowicie wolny od nałogu palenia papierosów.). Staraj się rozbudować ten rozkaz o dodatkowe zdania. Po nim należy wypełnić się uczuciem pewności, że stan ten już stał się rzeczywistością.

Metoda psychotroniczna to jedna z nielicznych metod mentalnych, za pomocą których można pomagać także innym. Wówczas wyobrażasz sobie pozytywny stan interesującej cię osoby. Dzięki temu możesz pomagać innym leczyć choroby, uzależnienia, problemy emocjonalne, jak również możesz ich wspierać w realizacji różnych celów.

JAK STOSOWAĆ METODĘ PSYCHOTRONICZNĄ W LECZENIU NAŁOGÓW – PRZYKŁADY Z ŻYCIA

LECZENIE UZALEŻNIENIA OD PAPIEROSÓW ZA POMOCĄ METODY PSYCHOTRONICZNEJ – PRZYKŁAD

Kerin L. był nałogowym palaczem przez 15 lat. Codziennie wypalał po 3.5 paczki papierosów twierdząc, że to go uspokaja. Ciężko zachorował i w wyniku tej choroby dostał zalecenie od lekarza, aby natychmiast przestać palić papierosy. Próbował różnych metod uwolnienia się od tego nałogu, ale bezskutecznie. Na szczęście dowiedział się o metodzie psychotronicznej i ją zastosował. Rzucił palenie w pierwszym dniu metody psychotronicznej.

W jego wypadku punkt środkowy metody psychotronicznej brzmiał tak:

“Przez siłę Nadświadomości i mądrości mego “wyższego Ja” odrzucam od tej chwili pragnienie palenia papierosów. Potępiam ten nawyk i odpędzam od siebie każdą siłę, która zniewala mnie do stawiania tego nałogu ponad mój własny rozsądek. Pragnę pozostawać w harmonii z moim “wyższym Ja”, które będzie czuwać nad zachowaniem mego całkowitego zdrowia nawet wtedy, gdy mój świadomy umysł zajęty będzie innymi sprawami”.

(źródło cytatu: „Leczenie metodą psychotroniczną” Evelyn Monahan).

Ponadto intensywnie wizualizował on sobie, że stan ten staje się i jest prawdą.

LECZENIE UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU ZA POMOCĄ METODY PSYCHOTRONICZNEJ – PRZYKŁAD

Za pomocą metody psychotronicznej możesz nie tylko poprawiać zdrowie, ale i wspomagać leczenie uzależnień od alkoholu, papierosów i narkotyków u siebie i innych osób

Warto leczyć uzależnienia różnymi sposobami. Jednym z nich jest metoda psychotroniczna

Walter J., był alkoholikiem od 10 lat. W wyniku swojego uzależnienia zniszczył nie tylko siebie, ale i swoją rodzinę. Zachorował też psychicznie. Rodzina od niego odeszła. Jednakże żona pragnęła pomóc mężowi, dlatego wykonywała metodę psychotroniczną bez jego wiedzy. Robiła ją codziennie po trzy razy. Wkrótce jej pomoc okazała się skuteczna. Po 7 tygodniach Walter zadzwonił do niej z wiadomością, że stracił pociąg do alkoholu. Powiedział żonie: Nie mogę zrozumieć dlaczego straciłem całkowicie pociąg do alkoholu. Naprawdę nie mogę już pić”. Rzeczywiście, przestał pić alkohol i wrócił do pracy odzyskawszy także rodzinę.

Jeśli cierpisz na alkoholizm, w twoim przypadku punkt wizualizacyjny i afirmacyjny metody psychotronicznej może wyglądać na przykład tak:

“Przez najwyższą mądrość mojej Nadświadomości zwracam się teraz do wewnętrznej siły w sobie. Rozkazuję, aby energia ta została użyta do wyleczenia mnie z alkoholizmu. Niech od tej chwili będę całkowicie wolny od potrzeby picia alkoholu i niech będę w harmonii i doskonałym zdrowiu”.

Ujrzyj siebie w sytuacji opanowania przez nałóg, a potem wytwórz w umyśle sceny, w których spokojnie i zdecydowanie odmawiasz wypicia alkoholu.

Zobacz także siebie, kiedy przechodzisz obok sklepu monopolowego, patrzysz obojętnie przez okno na asortyment, uśmiechasz się do siebie i spokojnie przechodzisz dalej. 

Jeśli bliska ci osoba cierpi na alkoholizm, możesz wykorzystać powyższą metodę analogicznie, tyle, że zamiast siebie, wyobrażasz sobie drogą ci osobę.

LECZENIE NARKOMANII ZA POMOCĄ METODY PSYCHOTRONICZNEJ

Za pomocą metody psychotronicznej pewni rodzice leczyli także uzależnienie swojej córki od narkotyków. Córka ta wcześniej była dobrym dzieckiem i świetną uczennicą. Niestety wpadła w tak zwane „złe towarzystwo”, w którym uzależniła się od narkotyków. Uciekła też z domu. W wyniku potrzeby pieniędzy na narkotyki zaczęła okradać nawet własnych rodziców. Jej rodzice podejrzewali też, że może się ona sprzedawać za narkotyki. Wspólnie stosowali metodę psychotroniczną po przynajmniej trzy razy dziennie. W końcu córka wróciła do domu i zgodziła się skorzystać z leczenia odwykowego. Rodzice odzyskali swoją córkę, a ona sama zdrowie.

LECZENIE NAŁOGÓW METODĄ PSYCHOTRONICZNĄ – PODSUMOWANIE

Metoda psychotroniczna jest techniką niezwykle skuteczną, jeśli jest stosowana właściwie. Moi uczniowie wciąż wysyłają mi swoje przykłady skutecznego zastosowania metody psychotronicznej w leczeniu różnych problemów i w osiąganiu innych celów. Jednakże nałogi są problemami bardzo trudnymi i moim zdaniem nie powinieneś rezygnować z pomocy specjalistów. Dzięki nim możesz lepiej zrozumieć osobę, która jest w nałogu oraz samego siebie, jako osobę, która poprzez uzależnienie bliskiej osoby też przeżywa różnego rodzaju problemy. Ponadto specjaliści mogą ci dać wiele cennych porad i pomóc także na inne sposoby. Korzystaj z ich pomocy i wykonuj najlepiej po trzy razy dziennie metodę psychotroniczną.

Cały ten tekst możesz skopiować i przekazywać dalej.

Jeśli jesteś uzależniony albo mieszkasz z osobą, która ma jakiś nałóg, możesz mieć problemy emocjonalne, które pogarszają jakość twojego życia. Jeśli tak jest, możesz też skorzystać z mojego darmowego kursu Przeciw depresji. Znajduje się on w kategorii Darmowe kursy na platformie pod adresem

www.astrosalus.pl/kursy-online

Aby skorzystać z tego kursu, wystarczy się zarejestrować na platformie, a potem zalogować i samodzielnie zapisać na kurs. Instrukcja rejestracji jest na tej samej stronie.

Życzę powodzenia w uwalnianiu siebie i swoich bliskich od nałogów.

Marta Pyrchała-Zarzycka

Astro Salus Education Ltd

www.astrosalus.pl

www.kosmetyka-fitness.pl

www.sukces-biznes.pl

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Witaj. Jestem Marta Pyrchała-Zarzycka. Medycyną naturalną interesuję się i zajmuję od 14 roku życia. Prowadzę kursy z zakresu medycyny naturalnej i szkołę medycyny naturalnej. Piszę też książki na różne tematy (wydawnictwa: Złote Myśli, SBM, Helion i Astro Salus Education Ltd). Zapraszam na stronę: https://astrosalus.pl Z niej dowiesz się więcej. Ponadto warto skorzystać z DARMOWYCH KURSÓW INTERNETOWYCH O ZDROWIU na mojej platformie: https://astrosalus.pl/kursy-online/ Możesz też zajrzeć na inne moje strony i blogi, na przykład: STRONY INTERNETOWE: www.kursy-internetowe.com https://kosmetyka-fitness.pl https://magia-zycia.com.pl/l https://sukces-biznes.pl/ BLOGI https://astrosalus.pl/reiki/ https://magia-zycia.com.pl/duchowosc/ https://kosmetyka-fitness.pl/ona/ https://sukces-biznes.pl/sukces/ Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *