METODA PSYCHOTRONICZNA (METAFIZYCZNA) EVELYN MONAHAN

METODA PSYCHOTRONICZNA (METAFIZYCZNA) EVELYN MONAHAN

Evelyn Monahan

Evelyn Monahan – twórczyni metody psychotronicznej dla zdrowia

Evelyn M. Monahan w wieku 22 lat uległa ciężkiemu wypadkowi. W jego efekcie straciła wzrok, miała sparaliżowane prawe ramię i 12-24 razy na dobę męczyły ją ataki epilepsji. Tak ciężkie kalectwo stało się przyczyną jej bardzo złego nastroju.

Po 9 latach nieszczęśliwego i pełnego bólu życia Monahan postanowiła zmienić swój stan zdrowia i samopoczucia. Zaczęła sobie przypominać przypadki wszystkich poznanych wcześniej cudownych uzdrowień oraz metod, które się do nich przyczyniły. Z okruchów pamięci i własnych pomysłów powstała specyficzna metoda, którą Evelyn zaczęła regularnie 3 razy dziennie praktykować wraz ze swymi przyjaciółmi. Jego efekty były niesamowite.

W wyniku tych ćwiczeń Monahan po 10 dniach odzyskała wzrok. W tym samym czasie ustały ataki padaczki.

Tydzień po tym cudzie odzyskała sprawność wcześniej sparaliżowanego ramienia. Uszczęśliwiona postanowiła przekazać swoją metodę światu.

Evelyn miała ukończone roczne studium psychologii eksperymentalnej na uniwersytecie w Georgii. Tam postanowiła wykładać treści związane z jej metodą. Złożyła telefoniczną ofertę w sekretariacie uczelni i czekała. Nie bezczynnie jednak. Tym razem stosowała metodę metafizyczną dla powodzenia celu.

Po miesiącu dyrektor studiów specjalnych interesującego ją uniwersytetu zaproponował jej wykłady za parapsychologii. Evelyn mogła więc zacząć rozpowszechnianie swojej metody.

Działała dalej. Chciała jeszcze szybciej i pełniej głosić swoje odkrycie. Rozumiała, że do osiągnięcia tego celu wykłady na uniwersytecie mogą nie wystarczyć. Wiedziała, że audycje w radio i wywiady w gazetach oraz w telewizji skutecznie pomogłyby rozwiązać ten problem. Zaczęła więc stosować swoją metodę, by pojawiły się ciekawe, medialne okazje, dzięki którym wieści o jej metodzie rozniosłyby się jeszcze szybciej.

Jej metoda okazała się i tym razem skuteczna. Po miesiącu skontaktowały się z nią osoby z Atlanta Journal i złożyli jej propozycję napisania reportażu na temat jej wykładów. Po 5 tygodniach zaś zaproponowano jej pierwszy wywiad w telewizji w programie “Georgia dzisiaj”. Został on entuzjastycznie  odebrany przez wielu widzów, co sprawiło, że media powszechniej zainteresowały się Evelyn Monahan, dzięki czemu spełniła ona swoje marzenia o szerokiej popularyzacji swojej metody.

Monahan zaczęła pojawiać się w wielu audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Powszechne były też jej reportaże w gazetach, a jej książki zostały opublikowane w wielu krajach na świecie.

Oryginalny tytuł książki Monahan o metodzie psychotronicznej brzmi “Cuda metafizycznego uzdrawiania” (“A Miracle of Metaphysical Healing”).

Monahan jest też autorką wielu innych książek. Są to między innymi:

  • And if Perish: Frontline U. S. Army Nurses in World II,

  • A few Good Women: America’s Military Women from World I…

  • All This Hell: U. S. Nurses Imprisoned by the Japanese,

  • Put Your Psychic Powers to Work: A Practical Guide to Parapsychology,

  • The Secrets of Meta-Cosmic Projection.

 

W kolejnym wpisie znajdziesz przykład stosowania metody psychotronicznej dla zdrowia. Ponadto dowiesz się, co robić, aby była ona skuteczna.

Zapraszam.

 

Marta Pyrchała-Zarzycka

Astro Salud Education Ltd

www.astrosalus.pl

www.sukces-biznes.pl

www.kosmetyka-fitness.pl

Marta Pyrchała-Zarzycka

About Marta Pyrchała-Zarzycka

Witaj. Jestem Marta Pyrchała-Zarzycka. Medycyną naturalną interesuję się i zajmuję od 14 roku życia. Prowadzę kursy z zakresu medycyny naturalnej i szkołę medycyny naturalnej. Piszę też książki na różne tematy (wydawnictwa: Złote Myśli, SBM, Helion i Astro Salus Education Ltd). Zapraszam na stronę: https://astrosalus.pl Z niej dowiesz się więcej. Ponadto warto skorzystać z DARMOWYCH KURSÓW INTERNETOWYCH O ZDROWIU na mojej platformie: https://astrosalus.pl/kursy-online/ Możesz też zajrzeć na inne moje strony i blogi, na przykład: STRONY INTERNETOWE: www.kursy-internetowe.com https://kosmetyka-fitness.pl https://magia-zycia.com.pl/l https://sukces-biznes.pl/ BLOGI https://astrosalus.pl/reiki/ https://magia-zycia.com.pl/duchowosc/ https://kosmetyka-fitness.pl/ona/ https://sukces-biznes.pl/sukces/ Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *