KURSY, SZKOLENIA, WARSZTATY

Jesteś tutaj: Główna> Kursy osobiste

KURSY: MEDYCYNA NATURALNA I ROZWÓJ OSOBISTYOferujemy wiele kursów z zakresu medycyny naturalnej i rozwoju osobistego (szkolenia z tak zwanych "umiejętności miękkich" i nie tylko).

Poniżej zapoznasz się z ofertą kursów indywidualnych i zbiorowych.

Kursy odbywają się w niewielkich grupach.

Nie piszemy na kursach! To strata cennego czasu i oznaka braku nowoczesności. Wszystkie istotne treści kursant dostaje formie wydrukowanej. Na kursie skupiamy się na praktycznych ćwiczeniach.

Każdy kurs kończy się rozdaniem certyfikatów i skryptów.

Możliwa jest współpraca z firmami.

Kursy odbywają się poprzez udział osobisty lub przez internet porzed nowoczesną platformę edukacyjną - sprawdź

KURSY ONLINE

Zapraszamy.

WYKAZ KURSÓW

Kursy są dostępne w formie osobistej. Niektóre szkolenia są także w systemie e-learning (kursy intrenetowe)

 • Reiki - kursy Dzięki kursom Reiki będziesz mógł samodzielnie zastosować terapię Reiki. Reiki jest powszechnie stosowana w szpitalach i gabinetach kosmetycznych na Zachodzie. Weź zdrowie w swoje ręce - naucz się i stosuj zabiegi Reiki.


 • Kundalini Reiki - kursy - Poszerz swoją wiedzę i możliwości w Reiki. Kundalini Reiki umożliwia wykonywanie wielu interesujących zabiegów o niezwykłych właściwościach - np uwalniających od traumy urodzeniowej i oczyszczających karmę.


 • Świecowanie i konchowanie uszu - kursy Ta ciekawa forma terapii podbija ośrodki SPA. To przyjemna metoda na relaks i poprawę zdrowia.


 • Odmładzające ćwiczenia tybetańskie - kurs Osławione ćwiczenia tybetańskie (ryty/rytuały tybetańskie) są znane ze swoich odmładzających właściwości. Potwierdzają je ludzie z całego świata. Ćwiczenia tybetańskie nie zajmują wiele czasu, poprawiają kondycję i zdrowie.


 • Odnieś sukces - kurs realizacji celów Spełnianie marzeń jest możliwe! Trzeba tylko wiedzieć, jak osiągać swoje cele. W szystkiego dokładnie się dowiesz i wszystko gruntownie przećwiczysz na kursie realizacji celów w praktyce.


 • PNR - PsychoNeuroRegulacja - techniki mentalne dla zdrowia Umysł wpływa na ciało - jest to fakt potwierdzony naukowo. Na Twoje zdrowie oddziałują Twoje myśli, oczekiwania, uczucia i nastawienia. Naucz się, jak wykorzystać ten fakt dla poprawy swojego zdrowia. Skorzystaj z kursu PNI - technik mentalnych dla zdrowia, gdzie dokładnie Ci wyjaśnimy, w jaki sposób wpływasz swoim umysłym na ciało. Przećwiczysz tu wiele ciekawych technik, które wspomogą Twoje zdrowie. Nie bądź bezbronny w obliczu choroby - zapisz się na kurs PNI i wykorzystaj moc umysłu i specjalnych technik mentalnych dla poprawy swojego zdrowia.


 • Asertywność - nie daj się manipulacji i żyj, jak chcesz Ileż to razy zgodziłeś się na coś, na co nie chciałeś i potem gorzko tego żałowałeś? Ile razy nie miałeś odwagi wyrazić swojego zdania? Czas z tym skończyć! Poznaj techniki asertywności oraz metody wspomagające wdrażanie zachowań asertywnych w życie. Poprawi się Twoje poczucie własnej wartości i będziesz szczęśliwszy.


 • Afirmacje - skuteczne programowanie umysłu Afirmacje to świetna metoda pomagająca zaprogramować umysł tak, by wspomagał Cię on w byciu szczęśliwym i w realizacji celów. To sposób na odnajdowanie podświadomych przeszkód w spełnianiu marzeń i byciu zadowolonym z życia. Afirmacje uwalniają od takich wewnętrznych przeszkód. Skorzystaj z magii słowa - bądź taki, jaki chcesz i żyj, jak tego chcesz! Kursy afirmacji prowadzi osoba od 14 lat zajmująca się tym tematem.


 • Wizualizacje - Twoja droga do sukcesu Dopóki nie potrafisz sobie wyobrazić sukcesu, nie pojawi się on w Twoim życiu. Wizuzalizacje mają też olbrzymi, potwierdzony naukowo wpływ na organizm. Skorzystaj z mocy wyobraźni - zapisz się na specjalny kurs wizualizacji -uwolnij się dzięki temu od negatywnych przekonań, poznaj lepiej siebie i osiągaj, czego w życiu pragniesz.


 • Techniki relaksacyjne Uwolnij się od stresu, popraw swoje zdrowie i samopoczucie dzięki praktycznemu kursowi technik relaksacyjnych. Stres obniża jakość życia, pracy i związków, niszczy zdrowie i powoduje przewczesne starzenie się organizmu - poznaj więc i przećwicz na kursie techniki relaksacyjne i opanuj stres.


 • Chińskie ćwiczenia zdrowotne Przywróć i zachowaj zdrowie dzięki prostym chińskim ćwiczeniom zdrowotnym. Mogą je wykonywać nawet osoby starsze i schorowane.


 • Czakry, aura, meridiany - czyli jak pracować z energiami Człowiek składa się nie tylko z ciała fizycznego. Ma też układ energetyczny. Składa się on z aury (biopola), czakramów (centrów energetycznych) oraz meridianów (kanałów energetycznych). Twoje zdrowie, samopoczucie psychiczne i rozwój zależy od stanu Twojego układu energetycznego. Naucz się odpowiednio z nim pracować i o niegodbać, a zachowasz zdrowie i dobre samopoczucie na długo.


 • Uzdrawianie uczuć - kurs - dowiedz się, jak w prosty sposób uwalniać się od negatywnych emocji i wspierać w sobie rozwój pozytywnych i bądź szczęśliwszy.


 • Huna w praktyce - kurs - poznaj źródło sekretu prawa przyciągania. Poznaj starożytną naukę i jej metody, które pomogą Ci poprawić zdrowie i realizować swoje cele.


 • Metoda psychotroniczna - kurs - to dobry i prosty sposób na poprawę zdrowia swojego i innych oraz na rozwój osobisty i pomoc w realizacji celów. • Serdecznie zapraszamy


  506 320 330

  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

  | Rozwój | Czytaj też o medytacji

  Praca z energiami - aura, czakry, meridiany

  czakry, aura, meridiany

  System energetyczny człowieka składa się z czakr, aury i meridianów.
  Czakry to centra energetyczne organizmu. Aura to energetyczne pole (bipole) wokół ciała człowieka, a meridiany to kanały energetyczne.
  Właściwy przepływ energii przez system energetyczny gwarantuje zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie psychiczne oraz prawidłowy rozwój osobisty...

  | Rozwój duchowy | Czytaj więcej o pracy z energiami

  KONTAKT

  506 320 330

  Wyszukiwarka  PODZIEL SIĘ stroną

  Podziel się na:

  KURSY LAST MINUTE

  Najbliższe terminy kursów

  NOWOŚCI

  PROMOCJE I ZNIŻKI

  Ucz się taniej! Kursy osobiste


  KURSY PRZEZ INTERNET

  Ucz się wygodnie w domu. Oszczędzaj czas i pieniądze!


  PROMOCJE, OKAZJE I KONKURSY

  Ucz się taniej lub za darmo, wygrywaj nagrody! Kursy internetowe


  NOWE STRONY

  w dziale O firmie i Inne


  DARMOWY KURS I E-BOOK

  Dowiedz się, jak chronić się przed rakiem


  BOGATY SŁOWNIK

  Prawdziwa Encyklopedia Zdrowego Życia


  DARMOWY KURS I E-BOOK

  Dowiedz się, jak uwolnić się od depresji


  PLIKI DO POBRANIA

  Skorzystaj z gratisów


  E-GAZETA

  Ciekawe artykuły na różne tematy


  DARMOWE PRÓBKI WYKŁADÓW

  Sprawdź, czego możesz się u nas nauczyć. Posłuchaj wykładów (kursy osobiste)


  VIDEO BLOG

  Poznaj mnie lepiej


  DARMOWE PRÓBKI KURSÓW ONLINE

  Dowiedz się,czego uczymy. Poczytaj wyjątki z lekcji


  MEDYCYNA LUDOWA

  Artykuły. Poznaj metody na zdrowie naszych babć!

  DARMOWY KURS I mini E-BOOK

  Dowiedz się, jak korzystać z kursów online


  FILMY I AUDYCJE

  Dowiedz się, czego się u nas nauczysz, przerób ćwiczenia z kursów


  KURSY ONLINE

  Kursy pzez internet

  Ciekawe kursy


  Kurs terapii Reiki

  Jak umysłem wpływać na zdrowie - kurs

  Kurs świecowania i konchowania uszu

  Uwolnij się od stresu! Techniki relaksacyjne - kurs

  Kurs realizacji celów w praktyce. Spełniaj marzenia!

  Kurs pracy z energiami - aura, czakry, meridiany

  Odmładzające ćwiczenia tybetańskie (ryty) - kurs

  Kurs Huny - teoria i praktyka

  Programowanie umysłu i sztuka pozytywnego myślenia. Afirmacje. Kurs

  Trenuj wyobraźnię i osiągaj sukces! Kurs

  Kurs uzdrawiania emocji w praktyce

  Kurs pracy z czakrami i czakroterapii

  Kundalini Reiki - podsystem tradycyjnego Reiki. Kurs

  Popularne posty

  • Naturalne leczenie nowotworów

   Możesz zapobiegać nowotworom i wspomagać ich leczenie naturalnie! Tu dowiesz się, jak to zrobić...

  • Jak umysł wpływa na zdrowie

   Udowodniono, że umysł wpływa na zdrowie. Twoje myśli, wyobrażenia, przekonania i uczucia wpływają na organizm...

  • Reiki - naturalnie do zdrowia

   Reiki to naturalna metoda na zdrowie. Jej działanie udowodnili naukowo amerykańscy lekarze. Każdy może nauczyć się terapii Reiki...

  • Jak stres wpływa na zdrowie.

   Stres jest przyczyną wielu chorób. Może też być powodem nowotworów. Techniki relaksu zaś wspierają zdrowie...